• Home
  • Mail
  • Print
  • Login
  • Zoeken
  • Nieuws
  • Trainingen
  • Agenda
  • Wedstrijden
  • Clubrecords
  • Accommodatie
  • Bestuur
  • Historie
  • Interesse?
  • Fotoalbums
  • A-Team
  • Gastenboek

1e Competitiewedstrijd meisjes/jongens junioren B te Gendringen. Nieuw clubrecord voor Krista!!!

16 mei 2010

1e Competitiewedstrijd meisjes/jongens junioren B te Gendringen. Nieuw clubrecord voor Krista!!!

Onder zonnige omstandigheden reden wij (Lars en Jos) met de jongens en de meisjes vergezeld door drie ouders naar Gendringen om hier de 1e wedstrijd te lopen, springen en werpen. Er moest nog wel het een en ander worden geschoven qua bezetting op de diverse onderdelen omdat er toch onverwachts een drietal atleten/atletes niet meededen.

Om met de meiden te beginnen, met z'n vijfen (!) wisten deze meiden tot aan het laatste onderdeel heel goed te presteren met als uitschieter het 100m clubrecord voor Krista in een tijd van 12,65 seconden. Proficiat. Anne wierp een PR bij het discuswerpen met een worp van 30,27 meter. Verder zijn er goede tot zeer goede prestaties geleverd. Als klapstuk zou op de 4x100m een snelle tijd lijden tot een hele mooie vierde plaats in het eindklassement. Het werd een mooie tijd, maar helaas werd de ploeg gediskwalificeerd vanwege een foutieve wissel. Weg mooie vierde plaats. Toch hebben jullie hele mooie dingen laten zien. Op naar de 2e competitiewedstrijd en dan revanche op de 4x100m.

Bij de jongens liep het niet allemaal even goed, maar iedereen gaf alles om zo goed mogelijk te presteren. Er moest nogal het een en ander worden omgezet. Op een aantal onderdelen was geen ervaring opgedaan en was het proberen en kijken waar je uitkomt. Dit gold voor polshoog en hinkstapspringen. Ook op de 1500m en het hoogspringen was naar alternatieven gezocht. De prestaties van Thijs en Jules (PR op hoog!) waren toch goed. De jongens zijn omstreeks de 9e/10e plaats geëindigd.

Al met al was het een leuke en gezellige dag en zijn we met z'n allen weer huiswaarts gegaan


Terug naar nieuws

Reageren

Naam
E-mailadres
:) :| :( :d :p *D :+ :9~ 8) :? B) :Y) :-( :9 }: |: O-) :r :o ;) :X :z _0_
Marathon Pim Mulier

Laatste nieuws


  • Start to run in het FBK sta...
  • Halve Marathon van Hengelo
  • 2 MPM-ers in de prijzen bij...
  • Atletiekcongres
  • Thijs Theunissen wint tweed...
  • Zondag 29 januari 2e Woolde...
  • Bijna 1100 lopers aan de st...
  • Wooldereslopen 2012
  • Zaterdag 7 januari - 15:00 ...
  • Prettige feestdagen

Onze sponsoren


Running Center  Tubantia
Tomatos dicode

Verjaardagen


  • 11-2  15jr. Anne Breur
  • 12-2  12jr. Lotte Maathuis
  • 12-2  19jr. Mart Nijland
  • 12-2  57jr. Ria Steensma
  • 13-2  25jr. Roy Koning ter Heeg...
  • 14-2  55jr. Tsjalle van der Burg
  • 14-2  43jr. Bert Leusink
  • 15-2  30jr. Michiel Snuverink


Erkend Leerbedrijf Calibris

© 2012 Marathon Pim Mulier, Hengelo.

F.B.K. Stadion(+31) 074-8505490
Kuipersdijk 46www.mpmhengelo.nl
7552 BJ Hengeloinfo@mpmhengelo.nl
disclaimer | sitemap
Ontwerp: Tomatos Realisatie: dicode