Aan de (ouders van) MPM atleten,
Elk jaar organiseren de atletiekverenigingen in de regio een aantal baanwedstrijden waar vaak veel jonge atleten (tussen de 300 en 400 bij een medaillewedstrijd) aan deelnemen. Om deze wedstrijden goed te laten verlopen is er een groot aantal vrijwilligers nodig: voor een gewone baanwedstrijd minimaal 35 juryleden met daarnaast nog een aantal vrijwilligers voor de baanploeg, de kantine en aanverwante werkzaamheden.
De groep vrijwilligers voor de jury-functies binnen MPM wordt steeds kleiner en ouder.
We zijn dus op zoek naar ouders en/of atleten die een opleiding tot jurylid willen volgen.
De cursus duurt 12 uur en wordt in blokken gegeven. De lengte van de blokken kan variëren. Het zou in 3 blokken van 4 uur kunnen, maar ook in 12 blokken van 1 uur. Deze indeling is afhankelijk van de wensen van de cursisten en de cursusleider.
De cursus wordt niet afgesloten met een examen. Het is aan de cursusleider om aan te geven of de cursisten als jurylid kunnen functioneren.
De minimum leeftijd om jurylid te kunnen worden is 15 jaar.
Nadat de cursus is doorlopen kun je als jurylid zelf aangeven voor welke wedstrijden in de regio je beschikbaar bent. Daarvoor wordt een voorintekenlijst rondgestuurd en een paar weken voor de wedstrijd wordt je nog een keer benaderd met de vraag of je kunt jureren.
Als het je leuk lijkt om tijdens de wedstrijden een handje te helpen en je wilt daarvoor een cursus volgen, geef me dat dan door. Bij voldoende belangstelling kan ik een cursusleider benaderen om afspraken te maken over tijd, plaats en lengte van de blokken.
Ik hoop op veel belangstelling want zoals het er nu naar uit ziet, hebben we het komende seizoen grote problemen om de organisatie van de wedstrijden rond te krijgen.
Ria Rouwet
Jury coördinator MPM
Email: ria.rouwet@tomaatnet.nl.