• Home
  • Mail
  • Print
  • Login
  • Zoeken
  • Nieuws
  • Trainingen
  • Agenda
  • Wedstrijden
  • Clubrecords
  • Accommodatie
  • Bestuur
  • Historie
  • Interesse?
  • Fotoalbums
  • A-Team
  • Gastenboek

Dames 1 van Handbal Vereniging Olympia in het FBK stadion.

22 september 2011

Dames 1 van Handbal Vereniging Olympia in het FBK stadion.

In de voorbereiding van het seizoen 2011-2012 hebben we viermaal op vrijdagavond een looptraining gehad van Ronald Rumawatine.

Op Vrijdag 12 Augustus begon iedereen vol goede moed aan de allereerste looptraining. Hierbij kwam vooral  het onderdeel looptechniek aan de orde. Ronald gaf ons goede aanwijzingen, zodat we bewuster werden van onze manier van lopen.
Toen we dachten klaar te zijn met onze eerste training had onze trainster een coopertest ingefluisterd. Ze wou weten hoe we er momenteel conditioneel voorstonden. Net de buik vol van het drinken, moesten we nog 12 minuten rondjes lopen. Echter viel het achteraf mee en zaten we bijna allemaal op een voldoende of goed!

De tweede training was de ‘ traptraining’. Het was zwaar, maar wel zeer nuttig.
De stabiliteit, techniek en kracht kunnen we gebruiken wanneer we moe raken tijdens de wedstrijden.

De vele rondjes lopen waren zeker niet onze favoriete bezigheid. Echter na elke training hadden we wel een voldaan gevoel.

De Trainingen waren leerzaam, afwisselend en motiverend. Dit zal ons zeer ten goede komen tijdens de wedstrijden en trainingen. Door de tips werden we bewuster van onze looptechniek.

Na de laatste training op 2 september 2011, werd er een nieuwe afspraak gemaakt. Zes weken na de laatste looptraining komen we terug voor een herkansing van de conditietest.

We willen Ronald en de vereniging bedanken voor de leerzame trainingen en we zien je graag terug in onze sporthal. Om te kijken of we onze techniek voldoende hebben toegepast in de wedstrijden.

Tot dan..
Groetjes Dames Olympia..


Terug naar nieuws

Reageren

Naam
E-mailadres
:) :| :( :d :p *D :+ :9~ 8) :? B) :Y) :-( :9 }: |: O-) :r :o ;) :X :z _0_
Marathon Pim Mulier

Laatste nieuws


  • Uitslagen OGOK 5 mei 2012
  • Prima resultaten tijdens En...
  • Run to the start in het FBK...
  • AFSLUITING START TO RUN 14 ...
  • Verslag van de 1 seizoenswe...
  • competitieploeg zoekt hardl...
  • Bijna 1800 lopers aan de st...
  • Halve klaar om van start te...
  • Halve Marathon van Hengelo
  • Informatie Open Gelders / O...

Onze sponsoren


Running Center  Tubantia
Tomatos dicode

Verjaardagen


  • 18-5  17jr. Joris Rietman
  • 18-5  10jr. Hannah Dik
  • 18-5  12jr. Yvar Nagel
  • 19-5  61jr. Leo Nijland
  • 19-5  52jr. Jeroen Heideman
  • 20-5  11jr. Lex Wijbenga
  • 21-5  36jr. Joyce Landman
  • 22-5  38jr. Manon Wilschut


Erkend Leerbedrijf Calibris

© 2012 Marathon Pim Mulier, Hengelo.

F.B.K. Stadion(+31) 074-8505490
Kuipersdijk 46www.mpmhengelo.nl
7552 BJ Hengeloinfo@mpmhengelo.nl
facebook twitter
disclaimer | sitemap
Ontwerp: Tomatos Realisatie: dicode