Om de atletiekwedstrijden goed te laten verlopen zijn we op zoek naar nieuwe juryleden.
Daarom heeft MPM, samen met LAAC en SISU, het initiatief genomen om de cursus ‘ Jurylid algemeen’ in ons FBK stadion in Hengelo georganiseerd te krijgen. Samen met de Atletiekunie is dit gelukt en wel op de zaterdagen 12 en 26 maart, van 10 tot 16 uur.
Diverse ouders van MPM pupillen en junioren hebben zich al aangemeld. Maar er is nog plek. Zeker ook voor belangstellenden uit de regio.
Via dit bericht willen we u vragen of u interesse heeft. Of wellicht iemand anders, al of niet verbonden aan MPM, LAAC of SISU, weet die interesse heeft.
Het betreft het jureren bij de technische onderdelen, zoals verspringen en speerwerpen.
Zoals u wellicht bij de clubkampioenschappen in oktober hebt gezien is uw hulp niet alleen erg gewenst, maar is het vooral ook een leuke en gezellige bezigheid. We hopen dat dit een extra stimulans is om u aan te melden of om anderen aan te sporen zich aan te melden.
Aan melden bij voorkeur door een mail te sturen aan juco@mpmhengelo.nl.
Dit kan ook via de site van de atletiekunie: http://www.atletiekunie.nl/index.php?page=119. Hier kunt u ook meer achtergrondinformatie over deze cursus vinden of zoeken naar andere cursusdata mocht u op 12 en 26 maart niet kunnen.
Ook als u vragen heeft kunt u een mail sturen.
Karin Dijkman/Henk Groot Roessink, jurycoördinatie MPM
juco@mpmhengelo.nl


