• Home
  • Mail
  • Print
  • Login
  • Zoeken
  • Nieuws
  • Trainingen
  • Agenda
  • Wedstrijden
  • Clubrecords
  • Accommodatie
  • Bestuur
  • Historie
  • Interesse?
  • Fotoalbums
  • A-Team
  • Gastenboek

Stadskanaal junioren C/D wedstrijd

7 juni 2010

Stadskanaal junioren C/D wedstrijd
Het begon allemaal 's ochtends vroeg bij het speerwerpen waar Annabel aan mee deed.Haar eerste worp ging al meteen over de 20 meter! Een nieuw PR van 20.10 meter voor haar, en Annabel haalde daarmee ook de finale. In de finale gooide ze de speer weer verder, 23.37 meter! Uiteindelijk is ze 5e of 6e geworden met speerwerpen.
Daarna kwam het verspringen. Annabel haar verste sprong was 4.21 meter en haalde daarmee de finale. Na het verspringen begon het kogel al heel erg snel. Annabel gooide de kogel over de 9 meter en kwam tot een afstand van 9.27 meter!
Kortom super goede prestaties door Annabel!
 
Het was niet alleen Annabel die goed presteerde, met een super snelle start liep Lieke haar nieuwe PR van 8.88 seconden. Maar daar bleef het niet bij, in de halve finale verbrak ze haar PR en liep 8.85 seconden. Met deze tijd haalde ze de finale, waarin ze als 6e over de finish kwam. Doordat haar onderdelen (60 meter, kogel en verspringen) door elkaar liepen, liepen de andere onderdelen niet zoals ze graag had gewild.
 
Met een nieuw clubrecord van 8.35 seconden op de 60 meter begon ook Nienke haar dag goed. De finale was erg spannend. Nienke werd op 6 duizendsten eerste! Ook met het verspringen ging het erg goed, met een nieuw pr van 4.33 meter haalde Nienke een prachtige derde plaats.
 
Het waren niet alleen meisjes D die meededen, ook Krista deed mee. In de serie van de 80 meter verbrak Krista haar pr van 10.42 naar 10.33 seconden.  In de finale liep Krista ver voorop en liep een tijd van 10.32 seconden. Een nieuw clubrecord voor haar en een 1e plaats!
Bij het discuswerpen werd Krista verassend 1e!
 
 
Groetjes,
 
Krista en Nienke IJspeerd

Terug naar nieuws

Lars van der Pluym zei:

Super gedaan allemaal!! En wederom clubrecords, stelletje buffels.
En blijkbaar heeft die vrijdag training nog geholpen of niet Krista. Discus het moet niet gekker worden

7 juni 2010, 12:57 uur

Mandy zei:

Toptoptop dames, keurig gedaan! Ik ben trots op jullie:D Ik zag dat Nienke 8.14 heeft gelopen? De uitslagen waren een beetje vaag weergegeven zeg! Maar goed gedaan(Y)

7 juni 2010, 15:08 uur

Roy zei:

Ongelooflijk wat een mooie prestaties!! Het lijkt erop dat iedereen goed in vorm is in voorbereiding op de gebiedsfinale van de competitie . Iedereen van harte gefeliciteerd met de mooie prestaties, persoonlijke records en clubrecords!! Top gedaan dames

7 juni 2010, 15:11 uur

Nienke zei:

8.14? Mijn tijd was 8.34!

7 juni 2010, 15:55 uur

Hans KtH zei:

Natuurlijk gefeliciteerd met jullie prachtige prestaties, maar ook een mooi verslag! Dat zou er van elke wedstrijd moeten komen. WIE VOLGT......

7 juni 2010, 18:43 uur

Mandy zei:

Nienke, in de uitslagen zie ik toch echt 8.14seconden staan hoor! Heb jij in de halve finale gelopen. Kijk zelf maar op : http://www.inschrijvenatletiek.nl/uitslagen/ncg2010/Index.asp

8 juni 2010, 13:47 uur

Roy zei:

Hey Mandy, dit staat inderdaad in de uitslagen aangegeven. Ik heb alleen Nienke zelf gisteren gesproken en zij gaf aan dat het niet klopte. Als je kijkt naar de laatste kolom (waar de plaats op basis van tijd weergegeven wordt) zie je ook dat Nienke de tweede tijd in de halve finale heeft gelopen en de 8.14 niet klopt. Misschien komt deze tijd later in het seizoen nog .

8 juni 2010, 16:35 uur

Mandy zei:

Hahah lekker handig! Misschien is het handig dat Nienke daar nog even achteraan gaat. Anders kan ze dit als clubrecord opgeven en komt het zo in de ranglijsten te staan. Is natuurlijk niet ideaal dat ze dit er zo neer hebben gezet

8 juni 2010, 16:47 uur


Reageren

Naam
E-mailadres
:) :| :( :d :p *D :+ :9~ 8) :? B) :Y) :-( :9 }: |: O-) :r :o ;) :X :z _0_
Marathon Pim Mulier

Laatste nieuws


  • Halve Marathon van Hengelo
  • 2 MPM-ers in de prijzen bij...
  • Atletiekcongres
  • Thijs Theunissen wint tweed...
  • Zondag 29 januari 2e Woolde...
  • Bijna 1100 lopers aan de st...
  • Wooldereslopen 2012
  • Zaterdag 7 januari - 15:00 ...
  • Prettige feestdagen
  • Nieuwjaarsreceptie MPM op z...

Onze sponsoren


Running Center  Tubantia
Tomatos dicode

Verjaardagen


  • 10-2  15jr. Edwin Smink
  • 10-2  14jr. Tim Kleinsman
  • 10-2  13jr. Bram Weghorst
  • 11-2  15jr. Anne Breur
  • 12-2  12jr. Lotte Maathuis
  • 12-2  19jr. Mart Nijland
  • 12-2  57jr. Ria Steensma
  • 13-2  25jr. Roy Koning ter Heeg...


Erkend Leerbedrijf Calibris

© 2012 Marathon Pim Mulier, Hengelo.

F.B.K. Stadion(+31) 074-8505490
Kuipersdijk 46www.mpmhengelo.nl
7552 BJ Hengeloinfo@mpmhengelo.nl
disclaimer | sitemap
Ontwerp: Tomatos Realisatie: dicode